Dziś przedstawiam uczestników projektu Top Gun 2016 z Krakowa. Czytając ich opisy, zwłaszcza tych, których dobrze znam, muszę stwierdzić, że byli  w tym opisywaniu się bardzo skromni :-) No, ale nie będę w to ingerował.

Basia Kubicka

IMG_0685

Nazywam się Basia Kubicka i wychowałam się w małym miasteczku pod Bełchatowem – w Kamieńsku.

Rysowanie i poznawanie nowych ludzi były moimi dwiema ulubionymi rzeczami od dziecka. Obecnie mam obsesję na punkcie wspinaczki skałkowej! :-)
Ukończyłam Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej i Technikę Świetlną na Politechnice Warszawskiej. Kosztowało mnie to dużo energii i wyrzeczeń, jednak po paru latach okazało się, że nie jest to praca moich marzeń.
Później była przygoda z korporacją, praca na etacie jako projektant oświetlenia, sprzedawca w sklepie górskim, było też organizowanie eventów i parę innych rzeczy, aż w końcu trafiłam do biura pośrednictwa w obrocie nieruchomości.
Szybko okazało się to strzałem w dziesiątkę!
Praca pośrednika to idealne połączenie moich wcześniejszych doświadczeń i umiejętności, a także przyjemności jaką daje mi codzienne poznawanie interesujących ludzi.
Zdobyłam cenne doświadczenie, licencję zawodową i dzięki temu dzisiaj z sukcesem prowadzę swoje biuro nieruchomości w Krakowie.
Wszystko to daje mi masę pozytywnej energii i nastawienia, która nie pozostaje niezauważona :-)
Ostatnio pasją do nieruchomości zaraziła się ode mnie moja siostra i tak powstał projekt, który właśnie uruchamiamy – blog na temat nieruchomości, z myślą o obcokrajowcach – http:\\property-sisters.com
Stay tuned! ;)
Alicja Berger-Lach
alicja-berger-lach

Nazywam się Alicja Berger-Lach. Z zawodu jestem radcą prawnym. Specjalizuję się w obsłudze prawnej firm i prawie gospodarczym. Na co dzień rozwijam także działalność rodzinnej firmy IT tworzącej serwisy i aplikacje internetowe, gdzie prócz obsługi prawnej zajmuję się również jej zarządzaniem.

Moje zainteresowania zawodowe skupiają się na zagadnieniach związanych z branżą nowych technologii, e-commerce i prawami autorskimi, a także prawem rynku nieruchomości. Interesuję się również rozwojem osobistym i z nieskrywaną pasją poświęcam się czytaniu blogów, oglądaniu ciekawych wystąpień, czy słuchaniu podcastów tworzonych przez inspirujących, i pozytywnie nastawionych do życia ludzi.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą i żoną, fanką dobrego jedzenia, miłośniczką polskich gór, jogi i wszystkiego co związane ze zdrowym stylem życia.

Wojciech Piestrak

wojtek

Łączy zamiłowanie do pracy z ludźmi oraz do branży IT.
Doświadczony programista, obecnie certyfikowany Scrum Master (PSM I) oraz Trener (EQF 5). Miłośnik Agile – zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania.
Pomaga zespołom IT cieszyć się swoją pracą – przy jednoczesnych świetnych efektach biznesowych. Wdraża Scrum, XP i Kanban, promuje wartości Agile.
Lubi ludzi. Stara się wspierać każdego członka zespołu, pomagać w rozwoju i motywacji.
Dba o atmosferę i dobrą komunikację. Buduje zgrane zespoły.
Wcześniej odbył roczną podróż dookoła świata, odwiedził ponad 70 państw na 7 kontynentach i był liderem wypraw w najdalsze zakątki planety. Hobbystycznie prowadzi warsztaty z improwizacji teatralnej.
Stara się dzielić swoimi pasjami, pozytywnym nastawieniem do życia, uśmiechem oraz pomagać ludziom tak, by świat stawał się coraz lepszy.
Prowadzi stronę internetową http://wojciechpiestrak.pl .
Radosław Kozioł
fototototo (1)

Wierzę, że warto mieć otwartą głowę, być gotowym na zmiany, podejmować własną inicjatywę i nie bać się swoich decyzji. W kontaktach międzyludzkich stawiam na otwartość, poszanowanie i szczere zainteresowanie.

Aktualnie jestem przewodniczącym SF BCC w Krakowie. Organizacji, która zajmuje się kształtowaniem postaw przedsiębiorczych wśród młodych polaków, tworząc znakomitą przestrzeń do rozwoju. Wcześniej organizowałem razem z zespołem jeden z największych festiwali biznesowych w Polsce – Festiwal BOSS, najpierw jako koordynator lokalny edycję krakowską, a w następnym roku jako menedżer ogólnopolski. To tutaj poznałem fantastycznych ludzi i nauczyłem się wielu niezbędnych umiejętności biznesowych – przede wszystkim szanować i doceniać czas.

Interesuje się teatrem, kinem i grami strategicznymi. Lubię sprawdzać swoje możliwości, dlatego dwa lata temu przebiegłem maraton, a w zeszłym roku ukończyłem zawody triathlonowe na dystansie ½ Ironman. Uczę się języka szwedzkiego by dodając umiejętności organizacyjne móc współtworzyć polsko-szwedzkie projekty.

Zawsze jestem otwarty na interesujące możliwości, dlatego zgłosiłem się do projektu TOP-GUN ;)

——————————

Też ciekawa grupa, nieprawdaż? :-)

O projekcie będziemy raportować, stay tuned :-)

PS: na kilka wniosków z rekrutacji zapraszam tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=ErEjqYApT5c