Witajcie

Wkrótce zaczynamy prowadzić nasze kolejne grupy Top Gun i zgodnie z obietnicą będziemy wszystkim raportować na blogu, czym sie zajmujemy (oczywiście bez wymieniania konkretnych kazusów – to jest poufne).

Na pierwsze spotkanie, zarówno grupy warszawskiej, jak i krakowskiej proszę Uczestników o przygotowanie:

  • dwóch aktualnych kazusów negocjacyjnych lub sprzedażowych, których rozgryzienie da Wam istotne korzyści teraz, lub w niedalekiej przyszłości. Razem z cała grupą zdecydujemy, które z nich rozpracujemy w szczegółach, ale chcę zrobić przynajmniej jeden na osobę.
  • przemyśleń, co powiedzielibyście o sobie w sytuacji, kiedy stracilibyście nagle aktualne źródło zarobkowania i wszelkie kontakty, a rozmowa z osobą Was nie znającą byłaby szansą wystartowania na nowo.

Przy całej mojej sympatii dla Was, warsztaty bedą prawdopodobnie dla Was najintensywniejszym przeżyciem tego rodzaju w życiu, bo jak umówilismy się, postawimy skuteczność na pierwszym miejscu.  Żadne „kołczingowe” pitu-pitu, tylko twarde zderzenie z rzeczywistością i Waszymi słabościami. Tak więc pojawcie się wyspani, otwarci i z dobrą energią :-)

Do zobaczenia!!!