Kliknij dla wszystkich dotychczasowych odcinków …

W dzisiejszym odcinku mówię o tym, jakie 2 podstawowe warunki i 3 krytyczne elementy trzeba spełnić, aby móc długoterminowo pozwolić sobie na pracę ok. 50 dni w roku i robienie innych interesujących rzeczy w 315 pozostałych :-)

Zachęcam do uważnego obejrzenia, przemyślenia i … wyciągnięcia własnych wniosków.  Wszystko, o czym mówię bazuje na moim osobistym, ponad 20 letnim doswiadczeniu, oraz obserwacji innych ludzi, którzy często robia to znacznie lepiej ode mnie. Nie jest to żadna wydumana, czy wyczytana gdzieś teoria, lecz rzeczy, które faktycznie działają w życiu moim i kilku innych ludzi. Nie ma oczywiście gwarancji, że bedą działać u każdego z Was, ale spróbować warto :-)
Zapraszam wszystkich do wypowiedzi w komentarzach pod postem. Jesli będziecie mieli jakiekolwiek pytania, to tam też jest bardzo dobre miejsce, aby je zadać :-)

Jeżeli ktoś preferuje wersję audio to może ją tutaj odsłuchać albo ściągnąć .

PS: Czy chcecie, abym pod odcinkami video publikował transkrypcję tego, co mówię? Ile osób chętnie wysłuchałoby wersji audio? Ten cykl jest dopiero w fazie niemowlęcej, więc szukam dodatkowych możliwości, aby zwiekszyc jego użyteczność dla Was.

PPS: Wybaczcie rózne „chropowatości” techniczne. Po zakończeniu Gypsy Time poproszę kogoś lepiej obeznanego o pare wskazówek, na razie koncentruję sie na zawartości