Jak zauważyliście, ostatnio moja aktywność na blogu była, delikatnie mówiąc, dość nieregularna :-)
No cóż, oprócz zaplanowanych na jesień działań pojawiło się kilka niezwykle interesujących projektów, które musiałem jakoś „wcisnąć” w mój kalendarz dodatkowo wypełniony podróżami i wieloma spotkaniami.

To wszystko dostarcza mnóstwo tematów do dyskusji, jednak nie pozostawia zbyt wiele czasu na pisanie. Stąd jeszcze przez chwilę nowe posty będą ukazywać się rzadziej niż kiedyś.

Mimo tego chcę jeszcze przed moim wylotem do ciepłych krajów spotkać się z zainteresowanymi Czytelnikami i dlatego mam dla Was następujące propozycje:

  • telekonferencja na Skype 2.11 albo 3.11 wieczorem (jestem w Berlinie, gdzie mam bardzo dobre łącze)
  • spotkanie we Wrocławiu 4.11 w hotelu Radisson w godzinach popołudniowych (powiedzmy od 17:00)
  • spotkanie w Warszawie 11.11 – miejsce i czas do ustalenia

Jeśli ktoś z Was chce wziąć udział to proszę o dopisanie się w komentarzach.

Mam jeszcze jedną kwestię do poruszenia. Podczas najbliższej przerwy kreatywnej chcę napisać obiecane Training Survival Guides dla uczestników, managerów i HR-ów. Myślę, że jest to dobry pomysł, aby scalić je potem w jeden e-book, który byłby do ściągnięcia i wysłania zainteresowanym przez każdego chętnego, zgodnie z duchem tej strony oczywiście bezpłatnie. Do tego przyda się wsparcie kogoś, kto zna się na grafice trochę lepiej ode mnie :-)

Jeśli ktoś z Was chciałby przyłożyć ręki do tego projektu to proszę o wiadomość na adres alex.barszczewski (at) gmail.com