Zbierając materiał do kolejnych odcinków serii filmów o fałszywych guru, zdumiewa mnie mnogość osób, które marzą o “pasywnym dochodzie” i gotowe wydać spore pieniądze różnym “ekspertom”, którzy obiecują im szybka i pewną drogę do takiego stanu.

Dziś jednak nie będę mówił o fałszywych guru i bezsensownych szkoleniach/konferencjach na ten temat, lecz o czymś znacznie ważniejszym.

Abstrahując od faktu, że taki „pasywny” dochód rzadko bywa naprawdę pasywny, ogarnięcie tego tematu rzadko prowadzi do długotrwałego zadowolenia z życia, o czym wiem też z własnego doświadczenia.

Kto z Was, zamiast myśleć o “pasywnym dochodzie” pomyślał kiedyś na serio o strategii, jak długoterminowo i w sposób odporny na kryzysy osiągnąć “pasywny stan bogactwa”, kiedy to nie tylko:

  • możemy swobodnie dysponować swoim czasem
  • mamy dosyć środków, aby w tym czasie robić to, co daje nam naprawdę poczucie spełnienia
  • mieć bliskich i ciekawych ludzi, z którymi możemy w bardzo miły i wzbogacający sposób spędzać czas i podejmować różne przedsięwzięcia

ale przy tym:

  • zarabiamy dobrze robiąc dokładnie to, co uwielbiamy robić
  • nie musimy walczyć na rynku, bo właściwi klienci znajdują nas praktycznie sami lub z rekomendacji innych
  • nie mamy żadnych toksycznych znajomych i co najmniej dobre relacje z osobami wokół nas, nawet jeśli są z “zupełnie innej bajki”
  • mamy bliski związek w którym oboje bardzo wzbogacamy nasze pozytywne przeżycia i rozwój na wszelkich możliwych płaszczyznach relacji między dwojgiem ludzi. Związek, w którym nie istnieje nie tylko pojęcie “walki o związek”, ale nawet “praca nad związkiem” jest pojęciem z innego świata 🙂

i to wszystko nie “na chwilę”, tylko w różnych wydaniach przez wiele lat, z tendencją, że jest coraz lepiej?

Niemożliwe? Możliwe, wiem o tym z własnego doświadczenia i życzę każdemu dobremu człowiekowi, aby przynajmniej takiej sytuacji spróbował! Naprawdę warto!

Teraz prawdziwy “guru” zaproponowałby “specjalny kurs” za 97, 997, albo i 9997 złotych 🙂🙂

Ja, zamiast tego zapraszam na początek do przestudiowania materiałów, które od dawna publikuje za darmo na YT i na moim blogu. Ostatnio je przejrzałem i poza tym, że jestem około 20 kg lżejszy, a seryjną monogamię zamieniłem na udane, choć bardzo niezwykłe małżeństwo, są one nadal bardzo aktualne i ich zastosowanie znacznie przyspieszy osiągnięcie takiego “pasywnego stanu bogactwa”, o którym wspomniałem na początku.

Wszystko opowiedziane prostym językiem, tak jak jest, bez rozpowszechnionego używania napuszonego języka, który służy wielu osobom do pokazania się jako ważniejsze i mądrzejsze, niż są w rzeczywistości :-)

Zapraszam do skorzystania całymi garściami, a potem możemy umówić się na ciekawe rozmowy na video, które oczywiście też będą i pozostaną za darmo :-)

Na początek obejrzyjcie sobie ciągle aktualny film o byciu bezpodstawnie życzliwym, który ciągle jest istotny, a wspomniane w nim ćwiczenia, jeśli ktoś nie ma mojej książki, to znajdzie na moim blogu. Wbrew pozorom, umiejętność, a właściwie też i nawyk w nim wspomniane są niezwykle ważne!

Film https://youtu.be/rkKH12RfWWY

Post na blogu z ćwiczeniami z książki: https://alexba.eu/badz-bezpodstawnie-zyczliwy-zycie-pelne-zycia-cz-20/

Zapraszam do dyskusji i pytań w komentarzach 🙂

PS: Dyskusja na ten temat odbyła się na facebooku
https://www.facebook.com/groups/430626737516740/permalink/834239790488764