Miałem ostatnio kilka bardzo ciekawych rozmów z różnymi mądrymi ludźmi o tym, co nam się szykuje.
W związku z tym zamierzałem dziś napisać obszerny, „budzący” post, którym może naraziłbym się wielu ludziom, ale postanowiłem że postaram się zrobić to w sposób wyważony jutro 🙂

Wstępnie zapraszam Cię do przeczytania postu z 31 marca i odpowiedzenia sobie z brutalną szczerością na pytanie:

„JAK BARDZO POPRAWIŁEM SIĘ CHOĆBY W TYCH 4 KRYTYCZNYCH UMIEJĘTNOŚCIACH TAM OPISYWANYCH”?

Podkreślam „umiejętnościach” a nie najładniej nawet poukładanej wiedzy teoretycznej!

Link do postu: https://www.facebook.com/…/permalink/634816250431120/

Już chyba tylko najwięksi optymiści nie widzą potężnego kryzysu u bram, kryzysu na którym nieliczni skorzystają, a większość będzie miała potężne kłopoty z powodów ekonomicznych, które będą spotęgowane problemami natury społecznej i psychicznej.

Ja wiem, że łatwiej byłoby napisać „będzie trudno, ale dacie radę, jestem z Wami”, wtedy zebrałbym na pewno sporo lajków.

Zamiast tego potraktuję Was jako osoby dorosłe i bez ogródek zapytam:

Jesteś już w czarnej d… , w drodze do niej, czy może jednak zadbałaś/zadbałeś o zmniejszenie krytycznych słabości, o których pisałem na tej grupie w marcu i kwietniu?

Odpowiedz sobie na własny użytek, nie musisz tutaj, choć bardzo interesuje mnie Twoje zdanie. Chcę wiedzieć, czy to, co piszę rezonuje choć z częścią z Was, czy tez mam lepiej robić coś innego 🙂

PS: Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z poziomu umiejętności, który trzeba mieć, aby w etyczny sposób dać sobie radę w nowym, nadchodzącym świecie i mieć jeszcze czas na cieszenie się życiem.
Obejrzyjcie sobie uważnie choćby ten film i zwróćcie uwagę na mnogość niuansów, które razem robią ogromną różnicę. A to jest absolutne ABC! Potrafisz tak (albo lepiej, bo to jest ABC)?

Jeśli myślisz że przesadzam, to masz do tego prawo. Poczekaj tylko jeszcze z pół roku.

Podyskutujmy w komentarzach

❤️

PS: Dyskusja na ten temat odbyła się na facebooku
https://www.facebook.com/groups/430626737516740/permalink/783900228856054/