W związku z moim jutrzejszym wystąpieniem na TEDx w Sopocie pozostaję w Trójmieście jeden dzień dłużej.
Będę do Waszej dyspozycji i zapraszam na:

  1. Wspólny obiad w małym gronie w ramach Klubu Czytelnika Książki
    Godzina 13.00. RESTAURACJA STACJA SOPOT ul. Władysława Jagiełły 3/1, 81-757 Sopot. Mamy zarezerwowany stolik na 10 osób (w razie potrzeby można dostawić parę miejsc). Będzie to doskonała okazja żeby się poznać, porozmawiać i wymienić doświadczeniami w kameralnym gronie. Potwierdźcie proszę swój udział mailem do Wojtka (adres na dole), żebyśmy wiedzieli ilu osób się spodziewać.
  2. Sesję Q&A w Business Link Trójmiasto w godzinach 16-19 dla wszystkich zainteresowanych.
    Wydarzenie to organizujemy we współpracy z Pomorskim Studenckim Forum BCC (https://www.facebook.com/PomorskieStudenckieForumBCC). Będzie miało ono formę zbliżoną do tej znanej ze Spotkań z Alexem we Wrocławiu. Jest ono oczywiście bezpłatne, ale w związku ograniczoną liczbą miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod adresem: http://alexbarszczewski.evenea.pl/.

Zapisy startują dzisiaj (środa, 29.01.2014) o godzinie 21:00. Znajdują się tam też wszystkie szczegóły logistyczne i szerszy opis wystąpienia.

 

W sprawach organizacyjnych proszę o kontakt z Wojtkiem: w.maniecki@sfbcc.org.pl
Gdybyście nie zdążyli się zarejestrować to jest przewidzianych parę dodatkowych miejsc dla Was, czytelników bloga i książki. Kontakt w tej sprawie j/w.

 

Dziękuję Wojtkowi za błyskawiczne zorganizowanie tych spotkań :-)

plakat