Wojciech Maniecki z zespołu organizującego imprezę Konferencję Biznesu i Nowych Technologii NetVision 2013 na Politechnice Gdańskiej zaprosił mnie do wystąpienia tam (jak zwykle pro bono :-)) w sobotę 20.04 w godzinach 10-13.

Zgodziliśmy się, że aby najlepiej dopasować się do potrzeb osób faktycznie siedzących na sali, zrobimy to w formie mojego ewentualnego krótkiego wystąpienia i długiej sesji Q&A. Taki format bardzo sprawdził się podczas naszych typowych Spotkań Czytelników i powinien odpowiadać też uczestnikom NetVision.

Ten post służy zbieraniu tematów, interesujących osoby wybierające się na tę imprezę. Proszę wszystkich wybierających się do Gdańska o propozycje tematów w komentarzach. Jeżeli ktoś publikuje tutaj komentarz po raz pierwszy, to system wstawia go do moderacji. Będę w miarę możliwości wyciągał takie komentarza tak szybko, jak to możliwe, proszę nie pisać ich ponownie.

Zgodnie z otrzymanymi informacjami impreza jest bezpłatna i każdy może się zarejestrować. Rejestracja startuje w piątek 5.04 o 20 pod adresem http://www.netvision.pl/rejestracja/

To tyle, zapraszam do wypowiedzi

 

PS: Wszystkich wiernych Czytelników przepraszam za chwilowy okres braku aktywności na blogu. To zmieni się wkrótce :-)