Linki do ciekawych postów innych autorów

Tutaj będę zamieszczał sukcesywnie linki do ciekawych postów, które na tematy poruszane w tym blogu napisali inni autorzy. Jakie to mają być posty i dlaczego wstawiam je tutaj wyjaśnione jest w tym miejscu. Tam też zapraszam do składania w komentarzach propozycji nowych linków.

Zamieszczenie tutaj linku nie oznacza, iż uważam dany post za perfekcyjny, bądź że zgadzam się z nim w 100%, po prostu autor porusza ciekawy punkt z którym warto się zapoznać i podyskutować.

Linki:

Paweł Komarnicki Idziemy szukać pracy : Młodszy Kolega dzieli się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na temat wyboru zawodu i poszukiwania pracy. Mimo paru uproszczeń ciekawy punkt widzenia i zazdroszczę Ci Pawle, że w tym wieku piszesz takie rzeczy (jak miałem 19 lat to byłem w porównaniu miliony lat świetlnych za Tobą)

Bartłomiej Dymecki znany też jako Bellois Twój czas należy do Ciebie : Interesujące rozważania na temat czasu i jego wykorzystania, warto zapoznać się z nimi. O książce, którą autor reklamuje obok wolę się nie wypowiadać – spis treści przypomina mi tytuły paru publikacji amerykańskich, które zdarzyło mi się przeczytać :-)
Dziękukę Arku za link.

Patrycja Kierzkowska znana też jako Shrew Schlebianie gustom tłumu : Osobiste i ciekawe przemyślenia związane z dopasowaniem się do ogółu, oraz motywacją i praktycznymi konsekwencjami tego konformizmu. Cenne spostrzeżenie o postrzeganiu przez większość ludzi osób miłych.

Patrycja Kierzkowska o szukaniu dobrego programisty do e-biznesu. Warto porównać z naszymi dyskusjami na ten temat na blogu

Piotr TkaczykRadzenie sobie z kryzysem – jak ratować markę (lub blog)?” – ciekawie napisany i zawierający bardzo dobre wskazówki post. Polecam!

O dalsze propozycje proszę tutaj