Witajcie po przerwie.
Jak zapewne zauważyliście, Blog Alexa wygląda nieco inaczej niż dotychczas.
Po prawie 9 latach był już najwyższy czas, aby nieco przewietrzyć układ strony, nie tylko w celu ułatwienia korzystania z niej na urządzeniach mobilnych, ale też zwiększenia przejrzystości i wzbogacenia treści. Chciałem przy tym zachować jego klarowny i oszczędny design, bo to nie świecidełka, lecz zawartość zawsze była i będzie jego największą wartością.
To, co widzicie w tej chwili, to jest drugi etap tej przemiany, pierwszym była niedawna zmiana hostingu na polską, niezawodna firmę, dzięki czemu powinny skończyć się niemiłe momenty, kiedy blog był niedostępny. Dziękuję Stabilny.net i Sławkowi Nowakowi za wszelkie wsparcie w trakcie przeprowadzki i błyskawiczną reakcję na moje potrzeby.

Dzisiaj blog został uruchomiony z nową „skórką”, za co bardzo dziekuję Piotrowi Synowcowi i firmie Holy Sheep
Ze względu na moją niecierpliwość :-) jest jeszcze nieco do zrobienia, zarówno w kwestii wyglądu bloga, struktury kategorii i permalinków, jak też optymalizacji jego ładowania i wyświetlania. Parę elementów trzeba będzie usunąć lub spolszczyć. Tym zajmiemy się sukcesywnie w najbliższej przyszłości. W międzyczasie będę pracował nad przygotowaniem nowych treści, częściowo też w bardziej urozmaiconej formie i formule. No ale na to, biorąc pod uwage ilość zleceń,które mam do wykonania, przyjdzie czas za 2-3 tygodnie.
Jesli w międzyczasie macie jakiekolwiek uwagi lub propozycje, jak możemy ulepszyć zarówno wygląd, jak i czytelność i funkcjonalność bloga, to proszę napiszcie, albo w komentarzach albo na maila kontakt@alexba.eu

Będę Wam za to bardzo wdzięczny.

Życzę Wam udanego majowego weekendu :-)