Mam nadzieję, że Święta spędziliście w przyjemny sposób, mimo dość wyjątkowej sytuacji na świecie.

Bardzo dziękuję wszystkim z Was, zarówno tym, którzy wysłali mi życzenia świąteczne, jak też tym, którzy sprawili mi wielką przyjemność swoim prezentem.

O jaki prezent chodzi?

Jak wiecie, od ponad 14 lat publikuje w internecie różne materiały, które uważam za wartościowe. Robię to mając misje przyczyniania się to tego, aby jak najwięcej dobrych ludzi miało dobre życie. Do niedawna 100% moich działań biznesowych pochodziło z innego świata niż internet i media społecznościowe, ostatnio “straciłem dziewictwo” w tym względzie, otwierając Klinikę Negocjacji dla MŚP, ale tam też nie chodzi głównie o zarobek.

Moim największym dylematem przy tej działalności jest pytanie, jaki praktyczny sens ma to, co robię tutaj, bo przecież mam wiele innych atrakcyjnych możliwości, a mułu informacyjnego jest na świecie dość.

Dlatego dziękuję bardzo Tym z Was, którzy w ostatnim czasie napisali mi w komentarzach na FB, YT czy w informacjach prywatnych, jak bardzo przydatne dla nich jest to, co publikuję. To jest dla mnie bardzo ważny feedback, dla mojej obecności tutaj też. Jeszcze raz dziękuję!

31.12 są moje urodziny, według schematów dość przełomowe, ale jak wiecie, w moim dorosłym życiu już od dawna nie jestem niewolnikiem schematów, dlatego spędzę je na dużym luzie na różnych przyjemnych aktywnościach ;-)

W ramach tych przyzwoitych, chętnie spotkam się z Wami na 2h na video, gdzieś w godzinach popołudniowych, tak aby sobie porozmawiać i złożyć życzenia noworoczne. Aktualnie mój system mieści 50 osób, więc lokalizacja jest, trzeba tylko ustalić najlepsze godziny. Jeśli ktoś ma ochotę wpaść, to proszę o propozycję w jakim oknie czasowym najlepiej byłoby to zrobić :-)

Pozdrawiam Wszystkich :-)

PS: Dyskusja na ten temat odbyła się na facebooku
https://www.facebook.com/groups/430626737516740/permalink/820580541854689