Jeszcze jeden post o książce :-) Chyba przedostatni.

Nareszcie mam czas, i na tyle wolną głowę, aby pomyśleć o wersji elektronicznej „Sukcesu w relacjach międzyludzkich”. Wymaga to z jednej strony przygotowania odpowiedniego designu, z drugiej inwestycji w rozwiązanie wstawiające tzw. znaki wodne do plików, oraz … ustalenia ceny.

Po tym jak bardzo skutecznie doradziliście mi w kwestii ceny wersji papierowej, nie mam  żadnych wątpliwości, że należy Was zapytać o zdanie w sprawie ceny e-booka.

Założenia są następujące:

  • E-book będzie zawierał 100% treści wersji papierowej
  • Nie będzie żadnego DRM-u, tylko znak wodny, czyli każdy e-book będzie spersonalizowany używając sprawdzonego rozwiązania dostarczonego przez firmę Legimi.
  • Każdy kupując e-book dostanie go w 3 formatach: pdf, epub i mobi, tak aby mógł go czytać na dowolnym urządzeniu obsługującym któryś z tych plików. Spersonalizowane pliki będą dostarczane e-mailem w ciągu max 24h.
  • Cena e-booka musi zawierać 23% VAT i kilka procent opłaty personalizacyjnej
  • Przewiduję następujące regularne możliwości cenowe:
    1) ktoś kupuje sam e-book
    2) ktoś kupuje zestaw e-book plus książka papierowa. Dotyczy też tych, którzy już kupili wersję papierową na sklep.alexba.eu Będą oni mogli kupić e-book za różnice ceny zestawu minus cena książki

Czy coś pominąłem? Jeśli nie, to jaka powinna być cena w obydwu tych przypadkach?

Będę Wam bardzo zobowiązany za wypowiedzi