Firma w USA, która hostuje mój blog została przed paroma dniami zaatakowana przez hackerów (sniffing FTP passwords, cpanel attack) i sytuacja raczej się nie poprawia. Wczoraj stracilem dostęp do mojego panelu adminstracyjnego, i cała sytuacja jest trochą dziwna. Dodatkowo, ze względu na jedną sprawę administracyjną i brak reakcji ze strony firmy nie mogę po prostu przenieść domeny na inny host. Na razie sam blog funkcjonuje bez zarzutu, mam też dostęp FTP do serwera.

Na wypadek, gdyby strona nagle zniknąła z sieci zapiszcie proszę adres http://www.fast-results.com/ to jest mój stary serwer na którym będę w takim przypadku zamieszczał informacje jak znaleźć mnie dalej. Tak, czy inaczej mam już zrobiony kompletny backup softu i oczywiście robie regularny backup database, tak więc w worst case stracę możliwość używania domeny, troche czasu i pozycjonowanie w Googlach, ale to nie jest dla mnie takie ważne. Chodzi o to, abyśmy nie tracili ze sobą kontaktu.

Update: W międzyczasie zarejestrowałem domene http://alexba.eu nad którą mam pełną kontrolę. W tej chwili jest ona przekierowana na ten blog, w wypadku komplikacji mogę ją w ciągu 24 godzin przekierować na jakiś mirror.