Aby pobrać wersję audio kliknij na ten link.

Własnie inaugurujemy naszą drugą serię video: „Zapytaj Alexa”.

Dziś był dość goracy dzień, ja byłem nieco niewyspany, nie bardzo miałem czas na powtórki i to wszystko niestety widać na nagraniu. Stąd też oczywiste błędy kompozycyjne, potknięcia językowe itp.  Wypuszczam to, bo sądzę, że mimo tych niedoskonałości może to być dla kogoś przydatne.

Poza tym zapraszam do wypowiedzi, czy obszerność i sposób potraktowania tematu jest dla was w porzadku, co można ewentualnie zmienić (poza wspomnianymi na poczatku błedami – tu się poprawię). Celem tej serii jest dostarczenie Wam czegos użytecznego, więc proszę o informację zwrotną.

Generalnie zamierzam odcinki 'Zapytaj Alexa” publikować w poniedziałek lub wtorek, a „Życie pełne życia” w czwartek lub piątek.

A teraz do pytania, które mi zadano:

„Komunikacja to nie tylko przekazywanie ważnych, potrzebnych informacji ale także niezobowiązujące, luźne rozmowy pomagające podtrzymać kontakt. Dla mnie, jako dla osoby lubiącej konkret i podchodzącej pragmatycznie do życia, tzw. small talk nie jest czymś łatwym, nie przychodzi mi w naturalny sposób. Myślę, że dotyczy to większej ilości osób. Czy masz na to jakieś swoje patenty, którymi mógłbyś się podzielić?”